Mükemmel Oyunları Sunuyoruz

zeka oyunları
Canımız sıkılınca hepimizin yaptığı bazı şeyler vardır. Bende internette oyunlara takılıyorum. Birçok sitede oyun keyfi yaşıyorum. Bugünlerde her şey biraz fazla bunaltır oldu. Genelde zekâ oyunları ilgi alanımdadır. Hafıza tazelemeyi seviyorum. Kendimi zorlamayı da seviyorum. Birçok oyun sitesinde bulunmama rağmen sizlere buradan belli başlı oyun oynadığım siteleri vereceğim.

Başta macera tutkunuysanız anahtar toplama oyunları tam size göre olabilir. Pembe zıplayan top sizleri çok eğlendirebilir. Yok, ben bilgi yarışmalarını daha çok seviyorum diyorsanız. Size tavsiyem canlı para oyunları oynamanızdır. Takıldığım en güzel işletme oyunları olan sitelerden birisinde değişik zekâ oyunu oynamak bana heyecan katıyor. Geçici olsa da bir kaç saat kafamı dağıtıyorum. Tabi hepimizin oyun zevkleri farklıdır. Kimiler Facebook’ta poker, okey gibi oyunlar oynamaktan hoşlanır. Ben yeniliklerin peşinden gitmeyi ve klişe olmuş oyunlar ile uğraşmamayı tercih etmişimdir. Odadan kaçış oyunları her zaman ilgi alanımda olmuştur. Bu tür oyunlar ile vakit geçirmeyi çok seviyorum. Hele mağaradan kaçış tarzında oyunlar ipuçlarını çözmek İngilizcem olmadığı halde notları okumak hoşuma gidiyor. Çözümünü bulamadığım bir kaçış oyunu varsa hemen youtube.com girer çözümlerine videolu olarak bakarım. Eski oyunlara bayılıyorum hala unutamadığım oyunların içerisinde olan mario oyunları oynuyorum. Şu ana kadar bu tarz oyunları oynamadıysanız sizlere de prensesi kurtarma zevkini yaşamayı tavsiye ediyorum.

Sizlere tavsiyem çözümü zor olan bir oyuna denk geldiniz mi kafayı yemeyin. Erinmeden youtube.com girin. Birçok oyunun çözümünü videolu olarak orada bulabilirsiniz. Basit flash oyunlar oynamak eğlencelidir. Sizi sıkmaz ve bu tür oyun sitelerinde güzel olan hatta en kötüsünde bile güzel olan onlarca oyun vardır.

Bir yanıt yazın